Regulamin

Regulamin składania zamówień za pośrednictwem www.dlasportu.pl

Regulamin stanowi podstawę przygotowania i realizacji Twoich zakupów.

1. Zawarcie umowy i dostawa towaru

1.1 Na www.dlasportu.pl umowy zawieramy wyłącznie w języku polskim. Stroną umowy jest GT, ul. Szyperska 13c/2, 61-754 Poznań.

1.2 Kliknięcie przycisku "Zamawiam i płacę" powoduje złożenie przez Ciebie wiążącego zamówienia na produkty znajdujące się w Twoim koszyku. Złożenie zamówienia potwierdzimy Ci e-mailowo bezpośrednio po kliknięciu przez Ciebie przycisku "Zamawiam i płacę". Umowa zostanie zawarta, kiedy otrzymasz nasze potwierdzenie zamówienia.

1.3 Pamiętaj, że produkty zamówione przez Ciebie zostaną wysłane po otrzymaniu przez nas pełnej ceny zakupu i kosztów wysyłki. Dlatego, prosimy, zapłać za produkty natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia, nie później niż w terminie 7 dni.

1.4 Paczkę wyślemy do Ciebie najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu przez nas wpłaty.

2. Ceny i koszty wysyłki

2.1 Obowiązują ceny podane w chwili złożenia przez Ciebie zamówienia. Podane ceny są cenami kończowymi tj. zawierają podatek VAT. Towar pozostaje naszą własnością do chwili pełnej zapłaty ceny zakupu.

2.2 Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, cieżkich.

2.3 Zamówiony towar dostarczymy do Ciebie w terminach wskazanych przez nas przed złożeniem zamówienia i w potwierdzeniu zamówienia. Produkty dostarczane są na adres dostawy wskazany w zamówieniu.

2.4 Zobowiązujemy się dostarczyć Ci towar bez wad. Ponosimy odpowiedzialność z tytułu rękojmu za wady na podstawie obowiązujących przepisów ustawy.

3. Płatności

3.1 Akceptujemy następujące sposoby płatności: płatność kartą kredytową, przelew na rachunek bankowy, szybki przelew on-line za pośrednictwem Tpay.com lub innego, wybranego realizatora transakcji on-line oraz dostęnej u pośrednika metody płatności. Pamiętaj, że akceptujemy jedynie płatności dokonywane z rachunków bankowych prowadzonych na terytorium Unii Europejskiej (UE). 

3.2 W wypadku zakupu przy użyciu karty kredytowej obciązenie racunku karty następuje wraz ze złożeniem zamówienia.

4. Kody rabatowe i ich wykorzystywanie

4.1 Kupon rabatowy możesz wykorzystać wyłącznie raz, w ramach jednego zamówienia, oraz tylko w określonym czasie. Kody rabatowe mogą być powiązane z minimalną wartością zakupu.

4.2 Kod rabatowy możesz wykorzystać jedynie przed zakończeniem procedury zamawiania. Wykorzystanie późniejsze nie jest możliwe. Nie możesz łączyć kilku kodów rabatowych.
5. Ustawowe prawo do odstąpienia od umowyJeśli kupisz produkty w naszym sklepie masz  ustawowe prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni:
Informacja o prawie odstąpienia od umowy
Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podawania przyczyny. Termin na odstąpienie od umowy wynosi 14 dni licząc od dnia, w którym otrzymałeś zamówione produkty.
Jesli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy powiadom nas o tym e-mailowo: sklep@dlasportu.pl.  Możesz  w tym celu użyć załączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy. Nie masz jednak takiego obowiązku.
Pamiętaj, jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy wyślij informacje o odstąpieniu od umowy przed upływem 14 dni.
Skutki odstąpienia od umowy
Jeśli odstąpisz od umowy mamy obowiązek niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania powiadomienia, zwrócić Ci wszystkie otrzymane płatności, włącznie z kosztami dostawy (z wyjątkiem kosztów dodatkowych, które wynikają z wybranego przez Ciebie innego sposobu dostawy niż najtańszy standardowo oferowany przez nas sposób dostawy). Płatność zwrócimy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakich użyłeś  w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodnimy z Tobą inny sposób płatności. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanej od Ciebie do chwili otrzymania zwrotu produktu.
Masz obowiązek odesłać produkt do dlasportu.pl, ul. Szyperska 13c/2, 61-754 Poznań, niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy.
Wzór formularza odstąpienia od umowy
Odstępuję od zawartej przeze mnie umowy sprzedaży następujących towarów:
— zamówionych w dniu/otrzymanych w dniu
— imię i nazwisko
— adres
— data
6. Zwroty płatności
Zwroty płatności realizujemy automatycznie na rachunek użyty przez Ciebie do zapłaty. W wypadku zapłaty przelewem, płatności zwrócimy na rachunek, z którego zapłaciłeś. Jesli zapłacisz kartą kredytową, zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej. 
7. Biuro Obsługi Klienta
Jeśli będziesz miał pytania lub będziesz chciał złożyć reklamacje, skontaktuj się z nami: telefonicznie: 720 955 573, od poniedziałku do piątku (godz. 8:00-18:00) lub e-mailowo: sklep@dlasportu.pl
8. Konto klienta
8.1 Możesz zamawiać produkty poprzez naszą stronę internetową (www.dlasportu.pl), jeśli posiadasz zarejestrowane konto. Możemy usunąć Twoje konto, jeśli nie będziesz przestrzegał regulaminu lub przepisów prawa. 
8.2 Po zarejestrowaniu Konta poprosimy Cię o podanie określonych danych osobowych. Jeśli nie podadzą Państwo tych danych, nie będą Państwo mogli zarejestrować swojego Konta. Przetwarzanie Twoich danych podlega zasadom zawartym w Polityce Prywatności.
8.3 Możesz posiadać tylko jedno konto. 
9. Ochrona danych
GT z siedzibą: ul. Szyperska 13c/2, 61-754 Poznań, Polska, jest administratorem danych osobowych przekazywanych przez Ciebie podczas korzystania ze sklepu internetowego (www.dlasportu.pl). Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności, która stanowi część tego regulaminu.
10. Rękojmia za wady oraz inne informacje
10.1 Nie stosujemy alternatywnych metod rozstrzygania sporów z konsumentami, o ile nie wymagają tego wyraźnie obowiązujące przepisy prawa. Nie wyrażamy zatem zgody na udział ani nie jesteśmy zobowiązani do udziału w postępowaniach dotyczących pozasądowego rozstrzygania sporów z konsumentami. Informujemy, że Komisja Europejska prowadzi platformę przeznaczoną do pozasądowego wnoszenia skarg i dochodzenia roszczeń. Platforma jest dostępna pod następującym linkiem: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=PL.
10.2 Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian lub uzupełnień niniejszego regulaminu w celu dostosowania się do przepisów prawa lub zmieniających się wymogów naszej działalności. Wszelkie zmiany będą obowiązywały po upływie 14 dni od opublikowania informacji o zmianach na naszej stronie internetowej. O zmianach zostaniesz poinformowany e-mailem przesłanym na adres wskazany przez Ciebie dla celów kontaktowych. Wszelkie zmiany nie mają wpływu na prawa nabyte przez Ciebie na podstawie poprzednio obowiązującego Regulaminu. Jeśli nie zaakceptujesz zmian Regulaminu powinieneś zaprzestać korzystania z naszego sklepu internetowego.
10.3 Regulamin znajdziesz na stronie www.dlasportu.pl. Możesz go wydrukować lub zapisać ten dokument używając zwykłych funkcji swojej przeglądarki internetowej (najczęściej: Plik -> Zapisz jako). 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl